Rüyada takma ayak görmek

Rüyada takma ayak görmek boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, insanları kırmadan araya mesafe koyacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada takma ayak gördüyseniz:

  • Her konuda yardım isteyeceksiniz.

Rüyada takma ayak görmek iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada takma el görmek iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, yokluk içine düşeceğine alamet eder.

Rüyada takma diş fırçalamak her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına alamet eder.

Rüyada takma dişi kırılmak yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada takma dişlerini kaybetmek şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, başarıların artacağına delalettir.

Rüyada takma saç almak elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada takma diş bulmak yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına yorulur.

Rüyada takma saç kullanmak ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments