Rüyada tahtalı kuşu görmek

Rüyada tahtalı kuşu görmek sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tahtalı kuşu gördüyseniz:

  • Kendiliğinden gelişen olaylar sizin belli konularda serbest kalmanıza yardım edebilir.

Rüyada tahtalı kuşu görmek karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada tahtalı ev görmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada kuşu uçurmak rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada muhabbet kuşu bulmak hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada üveyik kuşu görmek rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada muhabbet kuşu öldürmek sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuşu eliyle tutmak sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, rızkının kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada turaç kuşu görmek işlerin ve düzenin bozulacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments