Rüyada taharet alamamak

Rüyada taharet alamamak ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yeni bir iş bulacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına işaret eder.

Rüyada taharet alamamak gördüyseniz:

  • Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz.

Rüyada taharet alamamak oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada taharet ettiğini görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalette taharet almak büyük kazanç elde edileceğine, talihin yüze güleceğine işarettir.

Rüyada taharet almak kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine işarettir.

Rüyada taharet musluğu görmek beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine rivayet eder.

Rüyada taharet almamak işlerin düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taharet yapmak kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine yorulmaktadır.

Rüyada taharet bezi görmek darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments