Rüyada tabancayla vurulmak ama ölmemek

Rüyada tabancayla vurulmak ama ölmemek sevinç ve sürura, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, darp edileceğine, işinde de büyük başarılara imza atacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabancayla vurulmak ama ölmemek gördüyseniz:

  • Sizi duygusal anlamda zorlayan veya ani tepkiler vermenize neden olan kişiler evinizde veya iş hayatınızda ilişkilerinize zarar verebilirler.

Rüyada tabancayla vurulmak ama ölmemek garanti olacak bir yer edineceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına alamet eder.

Rüyada tabancayla bacağından vurulmak korkularının üzerine gideceğine, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada başından tabancayla vurulmak geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine yorulur.

Rüyada sırtından tabancayla vurulmak çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına yorulur.

Rüyada vurulmak ama kan görmemek gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada tabancayla kalbinden vurulmak her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına inanılır.

Rüyada kurusıkı tabancayla vurulmak iş hayatında zarar edileceğine, hata yapılacağına, allah’ın lütuflarına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabancayla arkadan vurulmak yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments