Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek

Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, daha rahat para kazanacağına delalet eder.

Rüyada tabancayla adam vurduğunu gördüyseniz:

  • Artık çok da faydalı olmayan iş, ilişki, yöntem, eşya, alışkanlık v.b türünde şeyleri geride bırakmak gerekiyor olabilir.

Rüyada tabancayla adam vurduğunu görmek yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabancayla kendini vurduğunu görmek işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada tabancayla birini vurduğunu görmek yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tabancayla adam yaralamak yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına delalet eder.

Rüyada silahla adam vurduğunu görmek istenmeyen olaylar yaşanacağına, dertlerinin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada adam vurduğunu görmek bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabancayla adam öldürmek yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine rivayet eder.

Rüyada tabancayla öldürülmek kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments