Rüyada sütün kesildiğini görmek

Rüyada sütün kesildiğini görmek bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına işarettir.

Rüyada sütün kesildiğini gördüyseniz:

  • Bazı konularda bir tercih yapmanız gerekiyor veya bekleniyor olabilir.

Rüyada sütün kesildiğini görmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına işaret etmektedir.

Rüyada sütün taştığını görmek ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine delalet eder.

Rüyada sütün içinde yüzmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sütün kaymağını yemek uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sütün dökülmesini görmek rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada mermer sütun görmek ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada sütün içinde saç görmek geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine inanılır.

Rüyada sütün yoğurt olduğunu görmek inancından ödün vereceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments