Rüyada susuz yerde yüzmek

Rüyada susuz yerde yüzmek yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, çalışıyorsa terfi alacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, örnek insan olacağına, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada susuz yerde yüzmek gördüyseniz:

  • Bazı konuların yeniden yapılandırılması gerekiyor olabilir.

Rüyada susuz yerde yüzmek hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına alamet eder.

Rüyada susuz kalmak kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada susuz kuyuya düşmek zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine işarettir.

Rüyada susuz balık görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına delalettir.

Rüyada susuz denizde yüzmek ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada susuz yüzmek parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına işarettir.

Rüyada susuz kanal görmek dilediği gibi harcama yapacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada susuz rakı içmek amacına ulaşmayı başaracağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments