Rüyada süs eşyası hediye almak

Rüyada süs eşyası hediye almak sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, kalbinin küt küt edeceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına delalettir.

Rüyada süs eşyası hediye almak gördüyseniz:

  • Sadece, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız.

Rüyada süs eşyası hediye almak diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına işarettir.

Rüyada ev süs eşyası görmek anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada süs eşyası kırmak ilim ve irfan sahibi olunacağına, bereketin ve verimin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada süs eşyası almak maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bakır süs eşyası görmek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına delalettir.

Rüyada porselen süs eşyası görmek aile içinde bazı gerginlikler olacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada camdan süs eşyası görmek günden güne sorunlarının artacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada gümüş süs eşyası görmek yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, insan içine çıkmak istemeyeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments