Rüyada suda çok yılan görmek

Rüyada suda çok yılan görmek bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, hayattan bıkmasına neden olacağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine delalet eder.

Rüyada suda çok yılan gördüyseniz:

  • Ani tepki veya hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada suda çok yılan görmek dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına inanılır.

Rüyada yılan suda görmek insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada suda yılan tutmak bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, borçların ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada suda yüzerken yılan görmek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, hayat standartlarının yüksek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suda yeşil yılan görmek aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada suda yılan yakalamak iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada temiz suda yılan görmek arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada suda büyük yılan görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments