Rüyada suda buğday yıkamak

Rüyada suda buğday yıkamak ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada suda buğday yıkamak gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermekten ya da ani hareketlerden kaçının.

Rüyada suda buğday yıkamak aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada suda buğday görmek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada buğday ekmek dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada buğday elemek çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada buğday görmek özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada buğday depolamak çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine delalet eder.

Rüyada buğday saklamak çok büyük bir işin başına getirilmeye, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına inanılır.

Rüyada buğday almak talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, heyecan ve hareketlilik geleceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yuyuy

Selamun aleyküm , Rüyamda bır kanalın içinde temiz bı suda çok güzel buğday gördüm büyük iş makineleri de suyun içindeydi ,

Yuyuy

Allah razı olsun