Rüyada steteskop görmek

Rüyada steteskop görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, çok başarılı olacağına, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada steteskop gördüyseniz:

  • İş ilişkileriniz yüzünden tanıyacağınız, ya da tanıdığınız birisi ile uyumlu bir ilişkiye girmeniz olasıdır.

Rüyada steteskop görmek aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Merhabalar
Rüyamda bir steteskop buldum ve sol cebime koydum ve orman ağaçlık yada bir yolda yürüyorum. Birden elimi sol cebime atıyorum ve steteskobun halen sol cebimde olduğunu fark ettim. Rica etsem rüyamı yorumlar mısınız

Mustafa

Allah razı olsun