Rüyada sobayı yakmak

Rüyada sobayı yakmak elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, işinin başına geçeceğine, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine delalet eder.

Rüyada sobayı yakmak gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkileriniz tehlikeli sularda seyrediyor.

Rüyada sobayı karıştırmak uzak bir yola gidileceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sobayı yakmak atılan adımların boşa çıkacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına alamet eder.

Rüyada sobayi söndürmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi yükümlülüklerinin artacağına yorulur.

Rüyada sobayı yaktığını görmek sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sobayı temizlemek çok üzüntülü bir döneme girileceğine, bu olayların yaşanmasına sebep olan akrabalar ve arkadaşlar ile tartışma yaşanacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanan sobayı söndürmek eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada sobayı yanarken görmek sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, ağız tadının bozulmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sobayı kaldırmak aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments