Rüyada sobada kor görmek

Rüyada sobada kor görmek işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sobada kor gördüyseniz:

  • Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler.

Rüyada sobada kor görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada sobada kor ateş görmek onurlu bir hayat süreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada sobada su ısıtmak fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada sobada ekmek grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına işarettir.

Rüyada sobada görmek deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sobada yemek pişirmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına alamet eder.

Rüyada sobada odun yakmak kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sobada kıyafet yakmak ailesini utandırmayacağına, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments