Rüyada smokinli erkek görmek

Rüyada smokinli erkek görmek kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, kime gideceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine işarettir.

Rüyada smokinli erkek gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde bir kırgınlık yaşamanız ya da evliyseniz eşinizle gerilimli durumlara girmeniz olasıdır.

Rüyada smokinli erkek görmek hileye, fesada bulaşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada erkek eş görmek başının da önüne eğilmesine neden olacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek at görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek kucaklamak kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine işarettir.

Rüyada erkek dövmek farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına alamet eder.

Rüyada erkek yıkamak yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada erkek saklamak darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına işarettir.

Rüyada erkek kaçırmak onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments