Rüyada siyah sütyen almak

Rüyada siyah sütyen almak kendisiyle de gururlanacağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, aldığı borçların katbekat artacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, kazancının da garanti ve sabit olacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına tabir olunur.

Rüyada siyah sütyen almak gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarla, eski meslektaşlarınızla, ilkokul öğretmeninizle, uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızla veya sevgililerinizle görüşme isteği duyabilirsiniz.

Rüyada siyah sütyen almak yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine delalettir.

Rüyada siyah sütyen giymek evine huzurun ve bereketin geleceğine, hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada siyah sütyen görmek kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, gönül hoşluğu içinde olacağına delalet eder.

Rüyada sütyen giydirmek sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına tabir olunur.

Rüyada sütyen asmak çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına yorulur.

Rüyada sütyen değiştirmek çarelere ve çözümlere ulaşacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada sütyen hediye etmek rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil sütyen görmek çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments