Rüyada siyah sıçan görmek

Rüyada siyah sıçan görmek kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, kul hakkına girmeyeceğine, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, herkesten ileriye gideceğine inanılır.

Rüyada siyah sıçan gördüyseniz:

  • Hayatınızın bazı bölümlerinin yeniden yapılandırılmaya ihtiyacı var.

Rüyada siyah sıçan görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine işarettir.

Rüyada sıçan öldürmek insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, kırgınlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada evde sıçan görmek eşiyle bahtiyar olacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine rivayet eder.

Rüyada sıçan yavrusu görmek anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz sıçan görmek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, makamının tehlikeye gireceğine tabir olunur.

Rüyada fare ve sıçan görmek onunla güzel bir ilişki kuracağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada sıçan fare görmek bunun da kendisi için hayırlı olacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine yorulur.

Rüyada sıçan beslemek kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hlmb

Selâmun aleyküm, rüyamda hamur yoguruyordum sonra o hamuru kilerin önüne koyuyordum büyük oğlumun elinde bir sıçan- cordon vardı taşıyordu, o hamur leğenin içine geldiler 3 tane büyük sıçan-cerdon bir tane de küçük fare , hepsini de tahta sopa ile vurarak öldürdüm.Ruyanin anlamı nedir