Rüyada siyah peçe takmak

Rüyada siyah peçe takmak iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, içinin rahat edeceğine, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına inanılır.

Rüyada siyah peçe takmak gördüyseniz:

  • Sizi zor durumda bırakacak, rahatınızı veya sinirlerinizi bozacak bazı koşullar üzerinde anlaşma sağlamak zorunda değilsiniz, henüz vakit varken daha iyi bir strateji geliştirebilirsiniz.

Rüyada siyah peçe takmak talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına delalettir.

Rüyada siyah peçe görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada peçe görmek çok büyük bir çalışma yapılacağına, kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara peçe görmek sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada peçe takmak bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine delalet eder.

Rüyada peçe taktığını görmek moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ip görmek kendisine fazlaca kar getireceğine, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah giymek nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments