Rüyada sivilceler görmek

Rüyada sivilceler görmek sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, aile saadetinin artacağına, kazancını artıracağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, tekin olmayan işlere girileceğine işarettir.

Rüyada sivilceler gördüyseniz:

  • Belli bir karar vermeniz gerekiyorsa, üzerinde bir süre düşünmeden vermemelisiniz.

Rüyada sivilceler görmek yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, üzüleceğine, pişman olacağına işaret eder.

Rüyada yüzde sivilceler görmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine işarettir.

Rüyada alnında sivilceler görmek bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada vücudunda sivilceler çıktığını görmek sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, güzel günler görüleceğine işarettir.

Rüyada yüzünde sivilceler çıktığını görmek kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda sivilceler görmek sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünde sivilceler görmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde kocaman sivilceler görmek büyük zararlardan kurtulacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments