Rüyada sırtlan avlamak

Rüyada sırtlan avlamak büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, masa başı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada sırtlan avlamak gördüyseniz:

  • Gittiğiniz herhangi bir yerde kalabalıktan bunalabilirsiniz.

Rüyada sırtlan avlamak sorunların ardı ardına geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada sırtlan sürüsü görmek umutsuz olacağına, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada sırtlan görmek hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına delalet eder.

Rüyada sırtlan tarafından kovalanmak çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sırtlan ısırması görmek rahat edeceğine ve huzur duyacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada sırtlan öldürmek büyük bir kavgaya tutuşacağına, bir süre bu duruma çare bulamayacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments