Rüyada sırtında yara izi görmek

Rüyada sırtında yara izi görmek kötü gününden de geri duracağına, fenalıkta bulunmaya, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına delalet eder.

Rüyada sırtında yara izi gördüyseniz:

  • Belli bir fikir ya da öneriyi ciddiye almanızda fayda var.

Rüyada sırtında yara izi görmek başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada vücutta yara izi görmek hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine yorulur.

Rüyada yüzünde yara izi görmek aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasında yara izi görmek ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına inanılır.

Rüyada kendi sırtında yara görmek kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine işarettir.

Rüyada arkadaşının sırtında yara görmek sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, işlerin günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada sırtında dikiş izi görmek çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacakta yara izi görmek bolluk ve bereket içinde olacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments