Rüyada simit almaya gitmek

Rüyada simit almaya gitmek tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, ekmeğinin artacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, nankörlük ve vefasızlık göreceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına işarettir.

Rüyada simit almaya gitmek gördüyseniz:

  • Hatta, özel yaşamınızı veya toplum içindeki duruşunuzu veya imajınızı ilgilendiren konular birbirinden çok farklı bir görünüm veriyorsa, rekabetten kaçmayacağa benziyorsunuz.

Rüyada simit almaya gitmek kazancın ve ekmeğin eksileceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine yorulur.

Rüyada su almaya gitmek güzellik ve hayır geleceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine delalet etmektedir.

Rüyada ev almaya gitmek girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine alamet eder.

Rüyada tatlı almaya gitmek hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine tabir olunur.

Rüyada köpek almaya gitmek aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada parfüm almaya gitmek bolluk getirecek bir döneme girileceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine işarettir.

Rüyada balık almaya gitmek muradın gerçekleşeceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada halı almaya gitmek hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments