Rüyada silahtan kaçmak

Rüyada silahtan kaçmak sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, şerefli bir hayat süreceğine, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahtan kaçmak gördüyseniz:

  • Kendi hakkınızda öğrenebileceğiniz bazı şeyler sizi şaşırtabilir.

Rüyada silahtan vurulmak riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahtan kaçmak tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada silahtan korkmak ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, bilgi ile donanacağına işaret etmektedir.

Rüyada silahtan kurtulmak bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada silahtan ateş çıktığını görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, ömrün uzun olmasına delalet eder.

Rüyada silahtan mermi çıkarmak başarılarının eksilmeyeceğine, afiyette ve keyifte olacağına alamet eder.

Rüyada silahtan çıkan kurşun görmek zor ve kötü günlerin geleceğine, kendisini sorgulama gereği duyacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments