Rüyada silahlı oyun oynamak

Rüyada silahlı oyun oynamak yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, borçluysa borcunu ödeyeceğine, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, rüya sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silahlı oyun oynamak gördüyseniz:

  • Aşırı harcama, hafife alma özelliği olan ya da tahmin edilmesi zor kişilerden uzak durun.

Rüyada silahlı oyun oynamak sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına inanılır.

Rüyada oyun hamuru görmek çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına delalettir.

Rüyada oyun kağıdı görmek sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada mezarlıkta oyun oynamak yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada çalgılı oyun oynamak yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinle oyun oynamak şaşkın olacağına, çok güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada halay oyun oynamak içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada oyun oynadığını görmek işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, elinin bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments