Rüyada silahla kurşun görmek

Rüyada silahla kurşun görmek ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla kurşun gördüyseniz:

  • Bir anlaşma, yatırım, düzenleme ya da planlamada meydana gelecek değişiklikler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada silahla kurşun görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine işarettir.

Rüyada silahla kurşun atmak kötü duygularından arınacağına, doğruluğu bulacağına rivayet eder.

Rüyada kurşun sıkmak hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada kurşun yemek duymadığı sözleri duyacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalbine kurşun yemek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada birisine kurşun sıkmak çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada dökülmüş kurşun görmek sıhhat kazanacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına yorulur.

Rüyada vücudunda kurşun görmek ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments