Rüyada silah tutmak

Rüyada silah tutmak karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah tutmak gördüyseniz:

  • Ani çıkışlar yapmak, ani karar değişiklikleri veya bağlantıları atmak, ipleri kopartmak, ilişkileri bitirmek türünde kopartıcı etkiler ya da beklenmedik durumları tetikleyen etkiler devrede olabilir.

Rüyada silah atmak verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine yorulur.

Rüyada silah sıkılmak sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada at ve silah görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine delalettir.

Rüyada silah yapmak çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına yorulur.

Rüyada silah temizlemek itibar kazanacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada silah bırakmak girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada silah almak maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına tabir olunur.

Rüyada silah istemek sıkıntıların büyüyeceğine, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments