Rüyada sigarayı tersten yakmak

Rüyada sigarayı tersten yakmak parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Rüyada sigarayı tersten yakmak gördüyseniz:

  • Fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada sigarayı tersten yakmak yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada sigarayı saklamak aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine inanılır.

Rüyada sigarayı elinde söndürmek sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada tersten sigara içmek kötü günlerin geride kalacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada tersten ilişkiye girdiğini görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada güneşi tersten batarken görmek şansının bir ömür yaver gideceğine, sıkıntıların ve stresin son bulacağına delalettir.

Rüyada sigarayı yakamamak imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine inanılır.

Rüyada sigarayı bırakmak hayırlı adımlar atılacağına, bir sebeple doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments