Rüyada sevişen birini görmek

Rüyada sevişen birini görmek pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, komşular tarafından kötülenileceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevişen birini gördüyseniz:

  • Gerçekler görünenden çok farlı olabilir, dikkatli olmalısınız.

Rüyada sevişen birini görmek gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, yapılan ahlaksız davranışlara işaret eder.

Rüyada sevişen yılan görmek maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada sevişen kadınlar görmek sıkıntısından kurtulacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına tabir olunur.

Rüyada sevişen iki erkek görmek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevişen erkek görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada sevişen kişi görmek hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, yeni işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada sevişen iki insan görmek eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevişen erkekler görmek sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, rakiplerine karşı güç elde edeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments