Rüyada sevgilini kel görmek

Rüyada sevgilini kel görmek sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, bir sınavdan geçileceğine, moralinin düzeleceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, kulluk görevini ihmale edeceğine, hastalıktan şifa bulmaya, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevgilini kel gördüyseniz:

  • Belli fırsatların veya tekliflerin avantajlarından yararlanmanız gerekiyor.

Rüyada sevgilini kel görmek onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilini kel görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok iyi bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada kel kalmak kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada kel görmek yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada kafayı kel görmek belalı insanlara denk geleceğine, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına delalet eder.

Rüyada kel kadın görmek büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına işarettir.

Rüyada kocasını kel görmek beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşini kel görmek para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments