Rüyada sevdiğinin sesini duymak

Rüyada sevdiğinin sesini duymak kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, hediyeler ve elbiseler alınacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin sesini duymak gördüyseniz:

  • Kısa bir süre önce başlayan bir aşk ilişkisi karşı tarafın isteğiyle aniden bitebilir.

Rüyada sevdiğinin sesini duymak kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevdiğinin sesini duymak kendi işine kavuşacağına, zararların yakında telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada telefonda sevdiğinin sesini duymak kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine inanılır.

Rüyada sesini duymamak hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına işaret eder.

Rüyada cebrailin sesini duymak çözümlere ve şifaya kavuşacağına, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada cehennemin sesini duymak eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, rızkının genişleyeceğine yorulur.

Rüyada babanın sesini duymak yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına delalettir.

Rüyada yılanın sesini duymak bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments