Rüyada sevdiğin kişiyle sarıldığını görmek

Rüyada sevdiğin kişiyle sarıldığını görmek uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin açılacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle sarıldığını gördüyseniz:

  • Teklifleri geri çevirmenin size bir yararı yoksa, ortamı germemek için kabul etmek daha doğru olabilir.

Rüyada sevdiğin kişiyle sarıldığını görmek hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, büyük sorunların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiye sarıldığını görmek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişiyle mesajlaşmak yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişiyle gezmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle yürümek maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiyle yakınlaşmak dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiyle nikahlanmak maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments