Rüyada sevdiğin kişinin yanağından öpmek

Rüyada sevdiğin kişinin yanağından öpmek yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine, başka biriyle sevişmesi nahoş şeyler yaşayacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, hayatının iyileşeceğine, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, makam sahibi olacağına, yükseleceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir yönde ilerliyorsunuz.

Rüyada sevdiğin kişinin yanağından öpmek yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, huzurunun kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı yanağından öpmek dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi yanağından öpmek mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin ağladığını görmek hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, zor durumların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin mezarını görmek fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin evleneceğini görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin arkadaşını görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin öptüğünü görmek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments