Rüyada sevdiği biriyle kavga etmek

Rüyada sevdiği biriyle kavga etmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, üzerindeki yükten kurtulacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada sevdiği biriyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Kazananı olmayacak tartışmalara girmenin kimseye bir faydası olmayacağı için uzak durmakta fayda var.

Rüyada sevdiği biriyle kavga etmek yıkılacağına, üzüleceğine, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, bazı ortak işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiği kişiyi kavga ederken görmek kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, işlerin rast gideceğine yorulur.

Rüyada sevdiği biriyle yatmak büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiği biriyle öpüşmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği biriyle el ele tutuşmak başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, yersiz yere suçlanacağına yorulur.

Rüyada sevmediğim biriyle kavga etmek muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına alamet eder.

Rüyada ölen biriyle kavga etmek çok verimli bir çalışma içine girileceğine, rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine yorulur.

Rüyada biriyle kavga edip barışmak girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments