Rüyada ses işitmek

Rüyada ses işitmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bol bol hayır duası alınacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, bu sebeple eskisinden çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına rivayet eder.

Rüyada ses işitmek gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu, hesaplarınızı veya belli anlaşmaların koşullarını gözden geçirmenizde veya kontrol etmenizde fayda var.

Rüyada ses çıkarmamak ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ses işitmek elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine alamet eder.

Rüyada gür ses duymak gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine inanılır.

Rüyada güzel ses dinlemek atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına işarettir.

Rüyada kalın ses duymak başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine inanılır.

Rüyada şiddetli ses duymak sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada karanlıkta ses duymak her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem rüyayı gören kişinin kendisini toparlayamayacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına inanılır.

Rüyada ses kaydı yapmak mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments