Rüyada semaya çıkmak

Rüyada semaya çıkmak büyük sıkıntılar içine gireceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, eğitim hayatında başarıların artacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına tabir olunur.

Rüyada semaya çıkmak gördüyseniz:

  • Kendinizi daha iyi yansıtmanızı sağlayacak değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada semaya çıkmak işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine yorulur.

Rüyada semaya uçmak ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada semaya yükselmek çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada semaya bakmak kendisini çok daha iyi hissedeceğine, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments