Rüyada şehir ismi duymak

Rüyada şehir ismi duymak çok zor duruma düşüleceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, çok güzel günler görüleceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, huzurlu günler geçirileceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine delalettir.

Rüyada şehir ismi duymak gördüyseniz:

  • Siz gerçeğe odaklanmalısınız.

Rüyada şehir ismi duymak yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına işaret eder.

Rüyada bir şehir ismi duymak düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada şehir ismi görmek kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına alamet eder.

Rüyada bir şehir ismi görmek başarısının artacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada şehir ismi söylemek uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına inanılır.

Rüyada şehir görmek ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada karanlık şehir görmek kazançlı kapıların açılacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ışıklı şehir görmek büyük bir ikilemde kalacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra

Rüyamda iki yılan gördüm biri siyaha yakın bir sarı. sarı olan küçük diğeri büyün ben yerde çömelmişim oda benim yanımda benim hızama kadar,başını havaya kaldırmış. Diyorum yanyanayız bana zarar vermiyor.sarısı kayboluyor.sonra bir ustayı bana iş yapsın diye çağırıyorum yenge ben telado ya gidiyorum(yabancı bir şehir) sonra tanıdık bir adamı gördüm lavabo atıgını tazikli yapmış.bende diyorum bakayım nasıl yapmış.sonra birileri beyaz pikaba biniyor onlarla vedalaşıyorum ve onlar uzaklasıyor..