Rüyada sebze kesmek

Rüyada sebze kesmek istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sebze kesmek gördüyseniz:

  • Sınırlarınızı genişletmenizi, ününüzü büyütmenizi sağlayacak fırsatlarla karşılaşmak üzeresiniz.

Rüyada sebze bahçesinden sebze toplamak kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına delalettir.

Rüyada sebze dikmek hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına delalettir.

Rüyada sebze toplamak rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada sebze temizlemek sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına delalet eder.

Rüyada sebze kurutmak her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, mutluluk dolu haberler alınacağına inanılır.

Rüyada sebze kesmek rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine işaret etmektedir.

Rüyada sebze sulamak bolluğun ve verimin de artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada sebze çiçeği görmek güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments