Rüyada satırla parmak kesmek

Rüyada satırla parmak kesmek tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada satırla parmak kesmek gördüyseniz:

  • Anlaşmalar ya da pazarlıklar yapabilirsiniz.

Rüyada satırla parmak kesmek istenmeyen olayların yaşanacağına, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem rüyayı gören kişinin kendisini toparlayamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada satırla adam kovalamak elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine tabir olunur.

Rüyada satırla kavga etmek mutluluk gözyaşı dökeceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine işaret eder.

Rüyada satırla kesilmek hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına yorulur.

Rüyada satırla adam öldürmek yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada satırla et kesmek hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına rivayet eder.

Rüyada satırla kolunu kesmek yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada on parmak rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments