Rüyada sarp yokuş görmek

Rüyada sarp yokuş görmek başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, ileriye gideceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına işaret eder.

Rüyada sarp yokuş gördüyseniz:

  • İstediğinizi almak, hedeflerinize ulaşmak ya da yolunuzda ilerlemek istiyorsanız rüzgara karşı değil, rüzgarla birlikte ilerlemenizde fayda var.

Rüyada sarp yokuş görmek kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine alamet eder.

Rüyada sarp dağ görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarp kayalar görmek büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına alamet eder.

Rüyada sarp yokuştan inmek daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarp kayalıklar görmek insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına yorulur.

Rüyada yokuş çıkmak kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine rivayet eder.

Rüyada atla yokuş çıkmak yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dimdik yokuş çıkmak askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments