Rüyada safra kesesi görmek

Rüyada safra kesesi görmek yaptığı iş ile başarılı olacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, eksiği kendinde bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, geride bırakacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada safra kesesi gördüyseniz:

  • Maddi durum düzelecek.

Rüyada safra kesesi görmek saygı göreceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada safra kesesi taşı görmek rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına alamet eder.

Rüyada safra kesesi ameliyatı olmak malının ve parasının çoğalacağına, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine inanılır.

Rüyada hamilelik kesesi görmek çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelin kesesi görmek iş yeri sahibi olacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine yorulur.

Rüyada hamam kesesi görmek haybeye para ve zaman harcayacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada gebelik kesesi görmek işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına inanılır.

Rüyada bozuk para kesesi görmek içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments