Rüyada sadece karpuz görmek

Rüyada sadece karpuz görmek maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, onlara değer vereceğine, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, huzurunun yerine geleceğine, aile hayatında sevinileceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine tabir olunur.

Rüyada sadece karpuz gördüyseniz:

  • Haber kaynaklarını iyi incelemelisiniz.

Rüyada sadece karpuz görmek iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine tabir olunur.

Rüyada sadece yılan görmek umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sadece bacak görmek ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine işarettir.

Rüyada sadece altın görmek bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sadece mezar görmek üzüntülü bir döneme girileceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine delalettir.

Rüyada sadece inek görmek ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine rivayet eder.

Rüyada birinin sadece sesini duymak atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, yalnız kalınacağına delalet eder.

Rüyada sadece saç yıkamak işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments