Rüyada saçının kırmızı olduğunu görmek

Rüyada saçının kırmızı olduğunu görmek çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, işlerinin kötüye gideceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçının kırmızı olduğunu gördüyseniz:

  • Alış verişlerinizde satıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Rüyada saçının kırmızı olduğunu görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, kendini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada saçının olduğunu görmek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçının az olduğunu görmek yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, huzurunun yerinde olacağına yorulur.

Rüyada saçının kel olduğunu görmek haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına yorulur.

Rüyada saçının boyalı olduğunu görmek kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada saçının mavi olduğunu görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçının dalgalı olduğunu görmek kısa zamanda çok yol alınacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçının kınalı olduğunu görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments