Rüyada saçını kesilmesini görmek

Rüyada saçını kesilmesini görmek allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına tabir olunur.

Rüyada saçını kesilmesini gördüyseniz:

  • Sadece, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız.

Rüyada saçını kesilmesini görmek düşünmeden adımlar atayacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına alamet eder.

Rüyada kulak kesilmesini görmek küskünlük yaşanacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada parmakların kesilmesini görmek insanlar tarafından sevileceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada ayağın kesilmesini görmek iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağacın kesilmesini görmek yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına tabir olunur.

Rüyada kol kesilmesini görmek parasının her geçen gün artacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak kesilmesini görmek kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, hayaline kavuşacağına delalettir.

Rüyada başkasının saçının kesilmesini görmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments