Rüyada saç taç takmak

Rüyada saç taç takmak yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine inanılır.

Rüyada saç taç takmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size destek olma konusunda isteksiz davranabilirler.

Rüyada saç taç takmak hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına delalet eder.

Rüyada saça taç takmak kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada inci taç görmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine tabir olunur.

Rüyada mavi taç görmek yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başına taç giymek istediği herşeye kavuşacağına, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil taç takmak onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, elinin kolunun bağlanacağına yorulur.

Rüyada kafaya taç takmak aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı taç görmek neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments