Rüyada saç kestirirken ağlamak

Rüyada saç kestirirken ağlamak kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, planların aksayacağına da tabir edilen rüya, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, düşünceli ve dalgın olacağına alamet etmektedir.

Rüyada saç kestirirken ağlamak gördüyseniz:

  • İlerlemek istediğiniz konularda zirveye oturmak, tanınır veya bilinir olmak isteğiniz artıyor.

Rüyada saç kestirirken ağlamak rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına tabir olunur.

Rüyada saçını kestirirken görmek haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçlarını kestirirken görmek şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada saç ıslatmak işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, kazancının da hiç eksilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada saç yemek ailevi sorunlar yaşanacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada saç düzleştirmek yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına işaret eder.

Rüyada saç bağlamak cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada saç sarmak nasiplerini alacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments