Rüyada saç içinde yara görmek

Rüyada saç içinde yara görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, sağlığının yerinde kalacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına yorulmaktadır.

Rüyada saç içinde yara gördüyseniz:

  • İşyerinizde, çalışma arkadaşlarınızla hoş olmayan tartışmalara girebilirsiniz.

Rüyada saç içinde yara görmek bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine işaret eder.

Rüyada saç diplerinde yara görmek kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine işaret etmektedir.

Rüyada el içinde yara görmek ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada avuç içinde yara görmek maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına işaret eder.

Rüyada elin içinde yara görmek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakları yara içinde görmek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine delalet eder.

Rüyada ağzının içinde yara görmek kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada birini yara içinde görmek bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments