Rüyada rüşvet almak

Rüyada rüşvet almak sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, çok dikkat çekeceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazançla başka işlere gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına, aşkının da kalıcı olacağına, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına yorulur.

Rüyada rüşvet almak gördüyseniz:

  • Birlikte güzel programlar yaparak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada rüşvet almak kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, kişinin hayatını allak bullak edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada polise rüşvet vermek karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada rüşvet yemek çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments