Rüyada resme bakmak

Rüyada resme bakmak esenlik, huzur ve saadet bulacağına, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların allah katında karşılığını bulacağına, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada resme bakmak gördüyseniz:

  • Maddiyatçı yapıda olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik cömertlikleri sizi şaşırtabilir.

Rüyada resme bakmak geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada telefondan resme bakmak ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski resme bakmak maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, kendisini işine vereceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments