Rüyada raf silmek

Rüyada raf silmek yardımcı olmayacağına, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada raf silmek gördüyseniz:

  • Planlarınızı gözden geçirin.

Rüyada raf silmek istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına işaret eder.

Rüyada boş raf görmek çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada cam raf görmek zarar edilen bir dönemin biteceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine tabir olunur.

Rüyada raf temizlemek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada foto raf görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada raf yapmak geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine delalet eder.

Rüyada raf dizmek sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tozlu raf görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments