Rüyada puding almak

Rüyada puding almak ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, sorunlarını unutacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, projenin gerçekleştirileceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada puding almak gördüyseniz:

  • Ardından, iyi mi yoksa kötü mü yaptığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada puding yemek iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada puding almak ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına işarettir.

Rüyada muzlu puding yemek borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, herhangi zarara uğramayacağına işaret eder.

Rüyada çikolatalı puding yemek ruhun ve kalbin rahat edeceğine, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına rivayet eder.

Rüyada puding pişirmek ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çilekli puding görmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine rivayet eder.

Rüyada puding yapmak uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, şansının yaver gideceğine ve allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada kakaolu puding görmek kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments