Rüyada pişmiş et kokusu duymak

Rüyada pişmiş et kokusu duymak işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada pişmiş et kokusu duymak gördüyseniz:

  • Sürprizler gereken desteği almanızı sağlayabilir.

Rüyada pişmiş et kokusu duymak doğru olanı seçeceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına delalet eder.

Rüyada idrar kokusu almak büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, iş yaşantısında hırslanacağına alamet eder.

Rüyada soğan kokusu görmek eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine delalettir.

Rüyada çiş kokusu duymak arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine alamet eder.

Rüyada rutubet kokusu duymak bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına tabir olunur.

Rüyada helva kokusu almak tüm gözleri üzerinde toplayacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine delalettir.

Rüyada nane kokusu duymak hayatı boyunca rahat yaşayacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada süt kokusu duymak etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments